piątek, 21 grudnia 2018

Kołderka z aplikacjami zwierząt dla KrzysiaPamiętacie kołderkę z aplikacjami zwierząt wzorowaną na projekcie Amy Bradley, którą uszyłam prawie 4 lata temu dla Tymka? Zachowałam szablony zwierząt, które narysowałam sobie wtedy i całe szczęście, bo wykorzystałam je ponownie szyjąc kołderkę dla rocznego Krzysia :)Kołderkę szyłam z kwadratów, które następnie po wykonaniu aplikacji zwierząt połączyłam w całość. Wszystkie zwierzęta mają ruchome, odstające elementy, za które może chwycić dziecięca rączka :)


Wszystkie aplikacje mają podwijane krawędzie i są przyszyte ściegiem drabinkowym. Tak zabezpieczone aplikacje bez problemu powinny wytrzymać wielokrotne pranie w pralce.


Gotowa kołderka wyszła mi dość duża, bo ma wymiary około 135 x 155cm.  Jest pikowana dość oszczędnie - po liniach zszycia kwadratów ze zwierzętami oraz w tzw. echo.

 
 
 
 
 
 

Mały Krzyś skończył niedawno roczek, dużo czasu spędza poza łóżeczkiem i okazało się, że kołderka doskonale sprawdza się w roli maty do zabawy :) 

Szablonów zwierzątek nie wyrzucam, bo kto wie? Może się jeszcze przydadzą?Pozdrawiam serdecznie

3 komentarze :

 1. Śliczności.
  Krzyś chyba będzie długo zasypiał, zapoznać się z taką kołderką nie będzie mu łatwo :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Barbaro :) Na razie kołderka spełnia rolę maty, na której bawi się Krzyś. Przytula się do zwierzątek i ani myśli o spaniu ;)

   Usuń
 2. Cudo nic innego nie przychodzi mi do glowy.Oda jesteś niemożliwa!!!

  OdpowiedzUsuń