wtorek, 4 czerwca 2013

Złap licznik - ROZSTRZYGNIĘCIE

Ale szybko poszło :))) Spodziewałam się, że licznik zostanie złapany dziś wieczorem, a tu proszę - tuż po godzinie 17.00 otrzymałam maila z załącznikiem, a w nim ...... screen ekranu z licznikiem pokazującym dokładnie 40.000.

Od razu się przyznam, że zamalowałam na zdjęciu pasek z aplikacjami, które zwyciężczyni miała otwarte i wkleiłam dymek z powiększonym fragmentem screenu (chociaż samo zdjęcie też można powiększyć).
Osobą, która złapała licznik i tym samym wygrywa nagrodę jest Dorota zwana Xementyną z bloga Robótkowy kącik Doris.
Do Xementyny powędruje ta oto nagroda - koraliki i metalowe elementy biżuteryjne. Mam nadzieję, że przydadzą się jej te drobiazgi :)


Dziękuję serdecznie wszystkim uczestniczkom za udział w zabawie, a zwyciężczynię poproszę o podanie adresu na mojego maila.Pozdrawiam serdecznie

6 komentarzy :

 1. O matko i córko! Jakie śliczności! I jak tego dużo! Mam nadzieję, że uda mi się zmontować z tych elementów jakieś kolczyki - nigdy nie robiłam biżuterii i to będzie mój debiut... a niektóre koraliki wykorzystam jako zawieszki na rzemyku przy kosmetyczkach... Rany, jak się cieszę! Lecę wysłać adres...

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje! piękny przydasiowy zestaw:D

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję,piękny prezent:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Osz... kurczaczek, znów się nie załapałam ;)
  Gratuluję Xementynie :)

  OdpowiedzUsuń