środa, 18 grudnia 2013

Dość nietypowe bombki dekupażowe :)

Po dłuższej przerwie zmobilizowałam się wreszcie i popełniłam parę bombek dekupażowych. Dość nietypowych bombek, bo płaskich. Bazą były tzw. medaliony styropianowe o średnicy 12cm.


Na pomalowane farbą podkładową medaliony nakleiłam serwetki z motywami retro. Boki ozdobiłam czarną i białą konturówką, przykleiłam też mieniące się szklane dżety. Całość polakierowałam mocno błyszczącym lakierem.Zdjęcia były niestety robione późnym popołudniem, przy sztucznym świetle, więc kolory nie są do końca prawdziwe. Inna sprawa, że motywy na serwetkach były głównie w kolorach sepii, więc nawet w dziennym świetle bombki mają żółtawo-brązowy odcień.  


Każda bombka ma wklejoną metalową zawieszkę, do której jest przymocowana srebrna kokardka.Na zdjęciu poniżej widać wszystkie bombki, które zrobiłam - wyszło ich 16 sztuk.


Po zapakowaniu w celofan, bombki są gotowe do drogi - wraz z życzeniami świątecznymi trafią do mojej rodziny i znajomych :)


Serdecznie dziękuję za odwiedziny na moim blogi i za wszystkie Wasze komentarze. Pozdrawiam przedświątecznie :)

niedziela, 1 grudnia 2013

Wyniki drugiego urodzinowego CANDY

Uwaga, uwaga! Już wszystko wiadomo! Dziś po południu odbyło się losowanie osoby, do której trafi ta właśnie, ufilcowana przeze mnie torebka.Ale najpierw dziewczyny kochane chciałam Wam bardzo, bardzo podziękować za cierpliwość i zrozumienie - bo wynik ogłaszam z kilkudniowym opóźnieniem. Dziękuję Wam także, a może raczej przed wszystkim, za wszystkie ciepłe słowa wsparcia i otuchy, które zamieściłyście pod poprzednim postem.

A teraz, żeby już nie przedłużać...  

Wiele z Was skorzystało z więcej niż jednej szansy na udział w losowaniu, dla całkiem sporej grupy osób spośród Was przygotowałam nawet po trzy losy. Wszystkich losów było aż 146!

 
Tak wyglądało przygotowanie do losowania - było co pisać, ciąć i składać :)A tak przebiegało losowanie - spośród 146 losów wybrałam ten jeden, szczęśliwy :)
 Torebkę filcowaną otrzyma...  Anko!Aniu, gratuluję wygranej :) Skontaktuj się ze mną mailowo w sprawie odbioru nagrody.

Wszystkie uczestniczki Candy pozdrawiam serdecznie i bardzo dziękuję za udział w zabawie :)